Про компанію

Репутація як капітал

Наша продукція на ринку України більше 20 років. Немає нічого важливішого довіри наших покупців. Ми пережили непрості часи криз і спадів, але не піддалися спокусі спростити або здешевити наш продукт. Репутація - наш основний капітал і наша парадигма.

Результат як система дій

Ми визначаємо результат, який хочемо досягти, тільки після цього вибудовуємо процеси для його досягнення. Будь-яка дія має наближати нас до мети. Процеси самі по собі не цікаві.

Команда як модель компанії

Яким би професійним не був фахівець, один - він завжди програє команді. Ми спираємося на своїх колег і разом рухаємося до нашої мети. Кожен прагне зробити найкращий внесок в загальну справу. Ми цінуємо кожного і пишаємося командою

Перспективи як амбіції

Ми багато досягли за 20 років. Ми стали еталоном в категорії традиційних лимонадів і стали лідером ринку енергійних напоїв. Але ми живемо майбутнім. Ми бачимо перспективи ринків і наші перспективи. І ці виклики підігрівають наші амбіції.

Відповідальність як мотивація

Ми несемо відповідальність перед нашими споживачами за якість нашого продукту і наші обіцянки. Ми відповідальні перед своїми співробітниками за можливість найкращим способом проявляти свої таланти і навички, а також забезпечувати гідний рівень життя для своїх сімей.