Про компанію
Назад к новостям

Бон Буассон - партнер АТВ Dnipro Marathon

29 September 2019

22 вересня 2019 в Дніпрі пройшов вже 4-тий міжнародний марафон АТВ Dnipro Marathon

Головний спортивний захід міста об'єднав понад 4 000 учасників і понад 10 000 глядачів. Крім основної дистанції в 42 км були відкриті можливості для всіх бажаючих, включаючи дітей: напівмарафон, забіги на 10 км, на 5 км, естафети та дитячі забіги. Географія учасників не обмежилася тільки України, бігли дистанції і представники США, Великобританії, Австралії, Ізраїлю, Польщі, Молдови та ін країн.

Мінеральна вода Бон Буассон вже другий рік є головним водним партнером цієї великої спортивної події. Активний спосіб життя, підтримка найпрогресивніших заходів і трендів, - це ДНК нашої марки, її місія та суть.

Всі учасники забігів були безлімітно забезпечені водою Бон Буассон. Протягом усієї траси було встановлено 7 зон гідратації, де волонтери невпинно подавали учасникам воду прямо на ходу. Крім цього, вода видавалася кожному  спортсмену, який фінішував. А також всі, хто вболівав за своїх друзів і рідних, могли в той день отримати свою пляшечку Бон Буассон, тому що сил і енергії всім було потрібно ох як багато.

Особлива гордість нашої компанії - корпоративна команда Бон Буассон. У цьому році 11 учасників одягнули фірмові футболки Bon Boisson Team і вийшли на трасу, щоб своїм особистим прикладом і участю підтвердити місію нашої компанії з популяризації здорового способу життя та спорту.

Ми пишаємося кожним нашим учасником і аплодуємо їх результатами:

Крім того, наша команда зайняла 8-у місце в командному заліку, залишимо після себе команди «Єва», «work.ua», «Новий світ» і ще близько 10 корпоративних команд. І це вражає!

Дорогі наші, своїм прикладом ви не просто продемонстрували свої сильні вольові та спортивні якості,, ви стали частиною історії нашої компанії і назавжди залишитеся творцями її успіху. Дякуємо всім учасникам 2019 і сподіваємося на збільшення нашої команди на марафоні 2020.

А команда дівчат - черлідерів Бон Буассон подорожувати всіх учасників на останніх метрах до фінішу, піднімала енергію своїми танцями та виступами і створювала неймовірно позитивну атмосферу свята для всіх навколо.

Поділитися: