Про компанію
Назад к новостям

РН-води - який він повинен бути?

17 August 2020

Як Ви вже знаєте, вода Бон Буассон - це 100% природна мінеральна вода, яка внесена до Єдиного реєстру мінеральних вод України.  Вона видобувається в родовищі «Солоний лиман» - екологічно чистому районі нашого регіону і розливається безпосередньо на місці видобутку, без будь-якої обробки. 

На підприємстві є дві власні акредитовані лабораторії, які постійно контролюють якість та склад видобуваємої води. А найголовніше, що якість і склад нашої води щорічно перевіряється Одеським інститутом курортології. За результатами цих спостережень вода має постійний склад на протязі 50 років досліджень!

Більш того, піклуючись про якість нашої продукції та здоров'я наших споживачів, підприємство в цілому та безпосередньо вода, яку ми розливаємо,  постійно проходить різноманітні добровільні сертифікації, як наприклад, екологічну сертифікацію, сертифікацію Халяль та Кошер.

Слід зазначити, що ми також пильно слідкуємо за тенденціями розвитку світового ринку мінеральної води та інноваціями найбільших виробництв США та Західної Европи. Саме тому, ми звернули увагу, що світові виробники бутильованої води приділяють багато уваги такому показнику, як рН. Звісно, ми теж приділили багато часу на вивчення цього факту, та дізнались чому це є так важливо.

Виявляється, що тіло людини має певне кислотно-лужнє співвідношення, що саме і характеризує – рН - водневий показник.  Чим нижче рівень рН - тим середовище більш кисле (від 0 до 6.9), лужне ж середовище має високий рівень рН (від 7.1 до 14).

Продукти, що становлять щоденний раціон більшості сучасних людей, незалежно від місця їх проживання, сприяють надмірному окисленню організму: pH крові знижується, тіло починає накопичувати кислі речовини.  Клітини організму стають більш кислими і токсичними, що призводить до зменшення їх рівня кисню і пошкоджує їх ДНК, також, знижується імунітет і з'являються більш 200 захворювань, включаючи цукровий діабет, хондроз і артроз, жовчно-та сечокам'яну хвороби, і навіть онкологічні захворювання. 

Тепер ви розумієте, чому лікарі рекомендують лужну воду: адже вона допомагає підтримати рівень рН на високому рівні, з чого випливає, що кров зможе переносити більшу кількість кисню.  Це допоможе підтримати роботу клітин на піку, і вивести всі продукти напіврозпаду.

Але зверніть увагу, що постійно вживати воду, що має занадто високий показник pH >9, теж не можна, адже ці води відносять до лікувальних і вживати їх можна лише за призначенням лікаря впродовж короткого терміну.

Саме тому, у повсякденні треба вживати в їжу більше сирих овочів і фруктів, а також, пити воду з підвищеним (в дозволенних межах) pH.  

Через це, ми також провели власні дослідження та порівняли їх результати з результатами незалежних акредитованих лабораторій і виявили, що вода Бон Буассон має найвищій допустимий показник pH серед столових мінеральних вод України!

 рН мінеральної столової води Бон Буассон - 8,6! Тому вживаючи її Ви компенсує низький рівень pH вживаємої їжі, таким чином вирівнюючи необхідний рН рівня крові та допомагаєте своєму організму зберігати належну кислотно-лужну рівновагу (pH), щоб залишатися якомога довше здоровим, молодим і активним!

Поділитися: